Potřebujete poradit na dálku? 

Volejte +420 777 255 046 

mail@fashion-intimate.cz


Výměna / vrácení zboží

Nejste spokojeni se svým zbožím?

Zboží můžete do 14 dní od převzetí vrátit nenošené, nepoškozené, se všemi etiketami a to bez udání důvodu na vlastní náklady. Ovšem budeme rádi, pokud nám řeknete, co je špatně, abychom tomu mohli pro příště předejít, případně poradit.

Objednali jste si špatnou velikost?

Není nic jednoduššího než napsat na e-mail: mail@fashion-intimate.cz nebo volat 777 255 046 a domluvit se na výměně. Odpoví Vám majitelka e-shopu paní Marešová, která má 14 let praxi v prodeji prádla a poradenství při výběru spodního prádla. Určitě se domluvíte.

Jak postupovat?

Jednoduše využijte fakturu, která Vám přišla společně s objednávkou, PŘIPIŠTE ČÍSLO ÚČTU, na který chcete peníze vrátit. Nepoškozené a nepoužité zboží s visačkami a v původním obalu (krabička, taška apod.) včetně případných dárků zašlete na naši adresu a počkejte, až Vám přijde potvrzení o přijetí zboží.

Alena Marešová, Fashion Intimate
Postoupky 1
767 01 Kroměříž
ČR

Kdy a jak dostanu své peníze zpět?

Peníze Vám vrátíme DO DVOU DNŮ OD PŘIJETÍ ZBOŽÍ (u nás nečekáte na peníze 14 dní). Nedohodneme-li se jinak, peníze vracíme stejným způsobem, jako jsme je přijali. Ponechte si podací lístek do té doby, než vám od nás přijde potvrzení, že jsme balíček přijali.

Potřebujete jen jinou velikost?

Pokud si přejete jinou velikost, zavolejte na telefonní číslo 777 255 046 a domluvíme se podle situace na vrácení zboží či dodání jiné velikosti. Pro nás je důležité, aby obě strany byly spokojené a slušelo vám to.

TIP: Pokud se nemůžete rozhodnout mezi dvěma velikostmi, neváhejte a objednejte si na zkoušku klidně obě dvě. Tu, která vám nebude, můžete pak co nejdříve vrátit. Berte na vědomí, že náklady při vracení nebo výměně zboží hradí kupující.

V případě nejasností se na nás neváhejte obrátit:
+420 777 255 046
mail@fashion-intimate.cz

Shirley of Hollywood

LUNA

PANACHE

EMILIO CAVALLINI

LEGA

TRASPARENZE

VERO by Aslanis

CETTE

FOLLIA INTIMO

LINEASPRINT

FASHION
INTIMATE

PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ ZDE?