Potřebujete poradit na dálku? 

Volejte +420 777 255 046 

mail@fashion-intimate.cz


Potřebujete poradit s velikostí?

SPRÁVNÁ VELIKOST PRÁDLA ČI PLAVEK JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!


Máme zkušenost, že ty z vás, které ještě neměly prádlo značek  (Panache a Luna) z naší nabídky, většinou objednávají tu velikost, kterou nosí u obvyklých značek. 

Proto raději využijte možnosti telefonické konzultace zdarma.


Co budeme potřebovat pro určení správné velikosti?


Změřte si své míry - obvod kolem hrudníku (změřený hodně natěsno) a obvod nejširšího místa kolem prsou (měření provádějte v dobře sedící podprsence). 

Máme zkušenosti  s tím, že podle těchto parametrů  se dopídíme ke správné velikosti a vyhneme se tak zbytečnému posílání tam a zpět. 

Ale nejdůležitější je, že budete spokojené (někdy i nadšené) s výběrem. Ty z vás, které už konzultace využily, nám píšou děkovné e-maily, protože mají konečně podprsenku, která sedí a je pohodlná.

Co všechno je třeba udělat před nákupem prádla a plavek v našem obchodě v případě, že se jedná o novou značku, kterou neznáte?


PODPRSENKY


Změřit obvody kolem prsou – pod prsy a kolem prsou


Vezměte krejčovský metr a pevně jej oviňte kolem hrudníku těsně pod podprsenkou.
Je-li výsledná hodnota např. 74, znamená to, že v tabulce velikostí budeme hledat ve sloupci 70.

Potom změřte obvod kolem nejširšího místa přes prsa – měřeno v dobře padnoucí podprsence.

 TABULKY VELIKOSTÍ 

Naměříte-li například 97, najděte v tabulce velikostí sloupec 70 a nejbližší číslo, které je nejblíže 97.
Ve vodorovném řádku naší tabulky velikostí je nejblíže číslo 96,5. Na začátku řádku je písmenko F. Znamená to tedy, že vaše velikost je pravděpodobně 70F. 

Samozřejmě, že to není na 100% - záleží na vaší výšce, postavení a plnosti prsou apod. Také hodně záleží na střihu a tvaru podprsenky a tom, jak je zapínání pružné nebo pevné.


Vždy je třeba, aby prsa byla v košíčku celá ponořená a nikde nevylézala ven. Naopak by košíček neměl být velký. V případě, že si nejste jisté, klidně zavolejte – ráda to s vámi proberu po telefonu. 

 


KALHOTKY

Je všeobecně známo, že souprava podprsenky a kalhotek vypadá dobře a to nejen, když jdeme k lékaři, ale jen tak samy pro sebe a pro potěšení. Pokud budete vybírat k podprsence kalhotky, většinou jsou v klasickém tvaru anebo tanga.

Značka Panache má kalhotky až do velikosti 3XL a všeobecně jsou o trošku větší než jsme u nás zvyklé.

U značky Luna je tomu naopak. Jsou spíš kapinku menší. Proto doporučuji kupovat o číslo větší – není nic ošklivějšího než kalhotky zařezané uprostřed boků nebo na zadečku. 

Pokud nechcete investovat do setů podprsenka + kalhotky, pořiďte si neutrální hladké, jednobarevné. Ve značce Luna jich najdete celou řadu. Jejich výhodou je kvalitní materiál, velká přítomnost lycry,  což umožňuje, že se po nošení kalhotky vrátí do původní velikosti a nezůstanou vytahané.


NEBOJTE SE ZEPTAT

Hodně důležité je nebát se zeptat. Nikoho tím neobtěžujete a možná to pomůže k zdárnému výběru a vyhneme se opakovanému vracení nesprávné velikosti. Na cokoliv, např. jestli vámi vybraná velikost je správná anebo, jestli náhodou v případě, že vám nevyhovuje barva, není možné objednat barvu, kterou byste raději než tu, kterou obchod zrovna nabízí


PLAVKY

Totéž platí i při výběru plavek. Zde je ještě důležitý nejen správný výběr podprsenky, ale i spodního dílu.

Velmi oblíbenými se stávají víc a víc podprsenky ve tvaru BANDEAU. Mají odnímatelná ramínka a podprsenka je nahoře uzavřená, takže dobře drží prsa a nesjíždí dolů.

V nabídce máme i nevyztužené podprsenky s kosticí až do velikosti 90K, ale i vyztužené s různými tvary podprsenek.

Materiály, z nichž jsou plavky v našem obchodě vyrobeny, jsou pevné a obvykle se po namočení nevytahují tak, jak to známe u některých českých značek. Není tedy třeba brát menší velikost. 

Naopak plavky značky Panache mají kalhotky o trošku větší než jsme zvyklé kupovat u nás. Normální kalhotky jsou spíš nižší a méně vykrojené na zadečku. Na druhé straně je na výběr víc střihů. I vyšší s nastavitelným lemem, které zakryjí větší bříško a boky. Jsou zde ale i kalhotky, jež se zavazují na bocích anebo šortky, které ovšem nezkracují nohy – naopak, skryjí nerovnosti na bocích a nohy prodlouží.


PÁNSKÉ PRÁDLO

U nás najdete buď americké GYZ, které jsou trošku extravagantní leč velmi pohodlné.

Představujeme značku Vero by Aslanis, která pochází z Řecka a najdete ji pouze v našem obchodě. K výrobě používá výhradně přírodní materiály – bavlnu a modal, anebo směs obou složek plus trošku elastanu kvůli elasticitě. Jedná se většinou o boxerky nebo slipy. Tílka a trika jsou pouze modalová.

Velikosti jsou stejné jako u nás, barevnosti jsou odvážnější, ale najdete mezi nimi i konzervativní černé. Velikosti jsou od XS až po XL neboli 1 – 5. Nově zařazujeme i bavlněná pánská pyžama s dlouhým rukávem. Podle ohlasu budeme nabídku rozšiřovat.Shirley of Hollywood

LUNA

PANACHE

EMILIO CAVALLINI

LEGA

TRASPARENZE

VERO by Aslanis

CETTE

FOLLIA INTIMO

LINEASPRINT

FASHION
INTIMATE

PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ ZDE?